Vildan İnci Kimdir?

Vildan İnci Kimdir?

Vildan İnci Kimdir?

Merhaba! Ben Vildan İnci. Namı diğer, Tüp Mideli Vildan… 1964 yılında Bursa’da doğdum. Emekli devlet memurum. Kilo sorunum nedeniyle mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdim.

Yaşadığım deneyimler ve 6 ay içerisinde 40 kilo verdiğim ameliyat sürecimde edindiğim bilgileri paylaşmak istediğim için, dostlarımın yardımıyla MideAmeliyati.com.tr blogunu oluşturdum. Bu blog, mide küçültme ameliyatı geçirmiş veya bu ameliyatı düşünen herkese değerli bilgiler sunmaktadır.

Tüp mide ameliyatı hakkında detaylı bilgiler sunarak, bu ameliyatı düşünen kişilere yol göstermek istiyorum. Mide küçültme ameliyatı öncesi ve sonrası dönemde yapılması gerekenler hakkında da bilgilendirici yazılarla özellikle Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimize destek olmak istiyorum.

Bu ameliyatları düşünen herkesin hangi aşamalardan geçeceği konusunda fikir sahibi olmalarını sağlamak istiyorum. Ayrıca mide küçültme ameliyatı geçirmiş kişilerin yaşadığı deneyimleri, güncel fiyat araştırmalarını ve tüp mide ameliyatı düşünen kişilerin nelere hazırlıklı olmaları gerektiği de bol bol paylaşmaya gayret edeceğim.

Neden MideAmeliyati.com.tr?

Mide küçültme ameliyatı hakkında detaylı bilgi içeren ve onlarca sayfadan oluşan blog sayfam, en detaylı Türkçe tüp mide ameliyatı bilgi kaynağı olma özelliği taşımakla beraber; mide ameliyatı hakkında doğru ve güvenilir bilgiye hızlı bir şekilde ulaşılabilmeyi sağlamaktadır.

İmtiyaz Sahibi: Vildan İnci

Adres: Bursa, Türkiye

Vizyonum

Tüp mide ameliyatı olmuş biri olarak amacım, bu ameliyat hakkında tüm bilgilerin basit ve anlaşılır hale getirerek, mide küçültme ameliyatı olmayı düşünen herkese en kolay yollarla ulaştırmaktır.

Misyonum

Türkiye ve özellikle Avrupa’da yaşayan tüm vatadaşlarımızın mide küçültme ameliyatı ile ilgili bilinç düzeyini artırmaktır.

İçerik Doktor Onay Ekibi

MideAmeliyati.com.tr’de bulunan tıbbi içeriklerin tamamı alanında uzman hekimler tarafından değerlendirilmiş ve onaylanmıştır. Türkiye’nin mide küçültme ameliyatı alanında bilgi bankası haline gelen MideAmeliyati.com.tr, mide ameliyatları ve tedavileriyle ilgili dünyadaki en son gelişmeleri takip edebilmek ve gelişen obezite cerrahisi sektöründeki bilgileri tek bir yerde Türkçe olarak toplayabilmek için bu ameliyatlarda uzman olan doktor içerik kadrosunu sürekli genişletmektedir.

Vildan İnci Kimdir?
Op.Dr. Mehmet Toprak
(Genel Cerrahi)
Vildan İnci Kimdir?
Op.Dr. Necat Kaplan
(Genel Cerrahi)