Dr. Necat Kaplan

Dr. Necat Kaplan

Sizi MideAmeliyati.com.tr Tıbbi Editörü olarak görev yapan Dr. Necat Kaplan’la tanıştıralım. Dr. Kaplan, hedeflerini ve vizyonunu gerçekleştirmek ve platformun okuyucuları için başarılı ve bilgilendirici bir öğrenme deneyimi geliştirmenin getirdiği zorlukların üstesinden gelmek için MideAmeliyati.com.tr uzman doktorları ve sağlık uzmanları ağıyla işbirliği yapar. MideAmeliyati.com.tr’nin içeriğinin doğru, güvenilir ve güncel olmasını sağlamayı taahhüt eder ve bunu görevi kapsamında kapsamlı incelemeler yaparak gerçekleştirir.

Dr. Kaplan, tıbbi uygulamalarında bir bakım kültürüne ve kültürel yetkinliğe öncelik vermektedir.

Dr. Kaplan, genel cerrahi becerilerinin yanı sıra ileri tip 2 diyabet ameliyatlarında da uzmandır. Alanına önemli katkılarda bulunan, kurul onaylı saygın bir genel cerrahtır. Sağlıklı yaşamı teşvik etmeye, kamu ve özel sektörü koruyucu sağlık ve obezite konusunda eğitmeye odaklanan Küresel Obezite Zirvesi’nin delegesidir.

Dr. Kaplan, Türkiye’deki haber siteleri dahil olmak üzere farklı platformlarda çeşitli medya röportajlarında yer aldı. Uzmanlığı ve bilgisi, günümüzde tıbbi uygulamalara yaklaşım biçimini önemli ölçüde etkilemiştir ve tıp alanına katkıları dikkate değerdir.